HAKKIMIZDA

Kuruluş yılımız olan 1980’den beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sayesinde, sektörümüzde en öncü firmalar arasına kısa sürede girmeyi başardık. Müşterilerimizin bize olan güveni sayesinde bu başarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize tasarım aşamasından ürünün bitiş aşamasına kadar her konuda destek veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, değerlerimizden ödün vermeden müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, senelerdir olduğu gibi nakış sektöründe liderliğimizi koruyarak, siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek.

GÖZDE NAKIŞ'TA SİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Bize gelen müşterilerimizi öncelikle desen tasarım departmanımız karşılıyor. 100 bini aşkın desenimizden birini beğenmezseniz bile, uzman desinatörlerimiz hayalinizdeki deseni kumaşa dökmemizi sağlıyor. Tasarım aşamasından sonra, sektördeki en hızlı numunelerden sorumlu takım arkadaşlarımız deseninizin sadece birkaç saat içerisinde kumaşa dökülmesini sağlıyor. Son teknoloji makinalarımız ile sunduğumuz hizmetler arasında lazer kesim, soğuk press kesimi, pul payet işleme, boncuk işleme, aplike çalışmaları, lase ve kordone uygulamaları bulunuyor.

GÖZDE NAKIŞ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ